portal osiedli, dzielnic i miast

Starogard Gdański Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kocham Starogard Gdański » Forum » Dobry gabinet kosmetyczny
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Dobry gabinet kosmetyczny

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Elleonora 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lut 19, 2019 10:23
Posty: 22
Skąd: Przymorze

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 12:11    Temat postu: Dobry gabinet kosmetyczny

Kobietki, jeśli szukacie dobrego gabinetu kosmetycznego w naszym mieście, takiego gdzie zrelaksujecie się, a wami zajmą się profesjonaliści, to polecam salon JoKo - http://kosmetyczkastarogardjoko.pl/ . Dla mnie to najlepszy gabinet w mieście. Mają bardzo szeroką ofertę, można u nich wykonać zabiegi upiększające, z zakresu kosmetologii estetycznej, skorzystać z masaży, zabiegów odchudzających i zabiegów spa.
Gradlandi 
   

Zaglądajacy


Wiek: 32
Dołączył: Wto Lut 19, 2019 10:16
Posty: 15
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 19:57    Temat postu: Re: Dobry gabinet kosmetyczny

Też polecam gabinet JoKo. Robiłam u nich przedłużanie rzęs, a także korzystałam z masaży leczniczych. Bardzo profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Ładny wystrój, a ceny przystępne. Na pewno jeszcze nieraz skorzystam z ich usług.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama